Kupujete byt a zařizujete v něm novou domácnost? Pak dbejte nejen na technické normy, metráž, balkony, lodžie, sklepy a další příslušenství, ale vedle takzvaného skeletu se soustřeďte i na detaily zařízení interiéru. Kromě nábytku vám funkčnost a estetičnost umocní dokonalý lustr.

Většina lidí dělá zásadní chybu, že výběr svítidel podceňuje. Lustr nebo lampu bere jako doplněk, který se dořeší až naposled. Přitom osvětlení je v každé nemovitosti tím zásadním bodem, který by měl splňovat několik vlastností. Měl by dostatečně osvětlovat zvolenou plochu, neměl by být energeticky příliš náročný a zároveň by měl ladit s designem vybavení.

Originální výrobek z křišťálu

Designová svítidla do moderních i stylově zařízených domácností nabízí e-shop ARTGLASS. Nabízí klasická svítidla, moderní variace i designové kolekce. Zejména designové kolekce jsou velmi oblíbené nejen u koncových zákazníků, ale i u architektů, kteří je aplikují již do konceptů bytových návrhů. Svítidla jsou vyráběna ručně s důrazem na originalitu a smyslovou jedinečnost.

Jsou inspirovány přírodními živly, geometrickými tvary i uměleckými múzami a kromě své elementární funkce tak působí i na lidské emoce. Velmi zajímavou sortou jsou i designová nástěnná svítidla, která vkusně doplňují dominantní svítidlo v stropní části. Obě světla tak mohou korespondovat v naprosté harmonii, což je přínosem nejen pro výsledný estetický efekt, ale úžasně vám zajistí dokonalé osvětlení celého bytu.

Dokonalá krása z Jablonce

Nástěnná svítidla od ARTGLASS dodají každému interiéru, do kterého jsou instalovány, tu správnou jiskru. Jedinečnost, která je patrná na první pohled, promění váš byt v útulný a luxusní příbytek, který bude mít svou duši. Vybírat můžete na e-shopu: shop.artglass.cz. Zboží můžete odebrat osobně na vzorkovně v Jablonci nad Nisou nebo si jej nechat zaslat spolehlivým dopravcem na území hned několika států.

zf

Nové