Už jste přemýšleli o tom, v jaké lokalitě byste chtěli v budoucnu zapustit kořeny a zestárnout? Nabízí se řada alternativ, ale pražské destinace jsou rozhodně ve vedení. Život v místě, kde se neustále něco děje a kde je špičková občanská vybavenost, má velkou řadu výhod, na tom se shodnou snad všichni, kdo plánují v dohledné době řešit otázku spojenou s bydlením.

Je jasné, že výběr nelze uspěchat, ale třetí ze čtvrtí našeho hlavního města si zaslouží místo v širším výběru. A pro kterou z atraktivních variant se nakonec rozhodnete vy?

Vybírat si lze z různých dispozic

Zaujala vás varianta 2+kk nebo dáváte přednost prostornějším bytům, protože plánujete brzy založit rodinu? Bydlení u parku na Žižkově nabízí pestrou paletu variant. Vybrané bytové jednotky disponují i předzahrádkou, kde si můžete vypěstovat vlastní originální zeleň. K dispozici je i výběr mezi balkonem a terasou, na nichž si lze dopřát tradiční odpolední kávu, počítá se i s prostorným sklepem nebo komorou.

A pokud budete chtít, k procházkám láká i okolní zeleň, například v podobě Malešického parku, Parukářky nebo Židovských pecí. V okolí jsou sportoviště, zastávky MHD, díky kterým bude velmi snadná doprava i na metro nebo možnosti pro trávení volného času. Sportovní zázemí je velmi důležité, otázku dobré fyzické kondice nelze opomíjet.

Místo s velkou uměleckou duší

Co všechno se vám vybaví, když se řekne Žižkov? Je to místo, které ožilo s 19. stoletím a stalo se brzy sídlem plným umělců. Dnes navazuje na tuto minulost, ale také nabídne zajímavou budoucnost v příštích letech, kdy zde vyroste nové obchodní centrum plné pracovních příležitostí. Občanská vybavenost tak bude na ještě lepší úrovni než nyní, stačí si počkat. Proč tu ale nebydlet už dnes a netěžit z výhod, které nabízí naše metropole?

zf

Nové