Očista těla může být příjemná relaxace, která vás zbaví stresu a navodí vám novou energii. Sprchování v masážních boxech vám uvolní celé tělo a mysl za pomoci vodní masáže, která je šetrná a zdravá.

Masážní boxy s vysokou vaničkou nabízí hned několik druhů masáží celého těla nebo jednotlivých partií. Vše záleží na tom, jaký model boxu si vyberete.

Stylový sprchový masážní box

Sofie 90 Well je stylový sprchový masážní box, který promění obyčejné sprchování v luxusní požitek. Masážní box s vysokou vaničkou je vyroben z kvalitního materiálu a disponuje robustním rámem. Díky tomu zaručuje pevnost a stabilitu boxu za každé situace. Komfort během masáže zajišťuje prostornost boxu. Dopřejte si skvělou masáž v pohodlí vašeho domova.

Jaké funkce má Sofie 90 Well

Sprchový masážní box Sofie 90 Well si zamilujete. Nabízí šest masážních trysek, které obslouží kompletně celé tělo. Ať už potřebujete uvolnit ztuhlé svaly na nohou nebo uvolnit záda, masážní box Sofie vám vyhoví. Součástí boxu je i precizní výbava, která obsahuje pevnou i ruční sprchu, dotykový ovládací panel, ventilaci či rádio ke zpříjemnění chvil strávených při masáži. Můžete poslouchat relaxační muziku, k navození dokonalé atmosféry nebo si naladit svoji oblíbenou rádiovou stanici.

Nechte se rozmazlovat moderními sprchovými boxy

Sofie 90 Well sprchový masážní box není jediné zařízení na trhu. Existují i jiné produkty, které nabízí stejně kvalitní masážní funkce a další doplňkovou výbavu. Je tedy pouze na vás a vašich možnostech, jaké výbavě dáte přednost. V první řadě si naplánujte umístění sprchové boxu a zda se vejde na vámi zvolené místo. Podle toho, můžete vybírat sprchový masážní box, který vám bude vyhovovat jak po technické stránce, tak poté užitkové.

zf

Nové