Zimní měsíce ssebou přinášejí i nevlídné počasí, které příliš neprospívá ani inteiérům našich domů a bytů. Vlhkost vzduchu může vyvolávat tvorbu plísní, které se pak nepříjemných způsobem odražení na našem zdraví.

Způsobem jak s vlhkostí v interiéru bojovat jsou profesionální odvlhčovače, díky kterým zachováte mikroklima vašich domovů na takové úrovni, která bude co nejlépe vyhovovat vám i vašemu majetku.

Pro profesionální použití je vhodné zvolit vysoušeče výkonné, které se hodí jak pro nárazové, tak i stálé používání. Mezi takovéto vysoušeče patří například i profesionální vysoušeč ETF400, díky kterému dojde k velice rychlému vysušení vnitřního prostoru a zamezení ztrátám na hospodářském materiálu, poškození omýtek, oken, podlah či stropů. Nezapomeňte, že vlhkost může narušit i elektroinstalaci a mnoho dalšího. Tento přístroj je velice jednoduchý na obsluhu, je snadno přenosný a díky jednoduché, ale robustní konstrukci jej lze použít i v těch nejextrémnějších podmínkách.

Pokud hledáte přístroj vhodný do vašeho bytového interiéru, který se bude starat o pravidelné, tiché, ale účinné vysušování, pak je vhodným kandidátem přístroj ETF320. Díky svému modernímu designu skvěle zapadne do vašeho interiéru. Vyniká svou jednoduchou a praktickou konstrukcí, díky které jej lze umístit do prostor, jako jsou koupelny, menší sklady, zimní zahrady. Lze u něj nastavit hladinu vlhkosti v daném prostoru .

Mezi to nejlepšíl, co si můžete dopřát patří jednoznačně domácí odvlhčovač ASF100. Jedná se o přístroj, který je zástupcem nových tenchnologii v oblasti odvlhčování domácností. Tyto technologie zaručují nejefektivnější odvlhčování a to i při nízkých teplotách. Odvlhočování doplňuje i ionizace vzduchu, která jej zkvalitňuje a tak budete mít jistotu, že pobyt v daném prostoru je více než zdravotně nezávadný.

zf

Nové