Moderní domy navzdory všem technologiím nebo právě díky nim, mají časté problémy s vyšší vlhkostí. Se zvýšenou vlhkostí v bytě či domu, vzniká i riziko výskytu plísní, které mají na naše zdraví neblahý vliv.

Navíc je velmi těžké se tohoto problému zbavit na trvalo. Účinnou zbraní proti vlhkosti jsou odvlhčovače vzduchu, které kromě toho, že vás zbaví přebytečné vlhkosti a plísně, také vylepšují ovzduší v místnosti.

Odvlhčovače pro domácí použití

Na trhu je spousty druhů odvlhčovačů a každý se hodí pro jiný účel použití. Nejčastěji se však setkáme s domácím odvlhčovačem. Moderní domácí odvlhčovače mají spousty užitečných funkcí, velký výkon, nízkou spotřebu a tichý chod. Jedním ze zástupců moderních odvlhčovačů je odvlhčovač Remko ASF100. Moderní zařízení nabízí technologii adsorpčního vysoušení a díky tomu si zachovává efektivitu i při nízkých teplotách. Na rozdíl od ostatních odvlhčovačů vzduchu se Remko ASF 100 pochlubí i nízkou hmotností a vytříbeným designem. Speciální funkcí je i nasycování záporných iontů, které likvidují nečistoty a spóry plísní.

Odvlhčovače vzduchu do kanceláře

Další možností, kde se hojně využívají odvlhčovače vzduchu jsou kanceláře. Zde však platí jiná pravidla pro výběr přístroje, než je tomu pro domácí použití. Hlavní změnou je především výkon přístroje a objem zásobníku, který pro velké místnosti musí být větší. Jedním z odvlhčovačů do kanceláře je odvlhčovač vzduchu Olimpia Splendid AQUARIA, který nabízí vysoký výkon a především ultra tichý režim, který v pracovním prostředí velmi oceníte. Doplňkovou funkcí je poté čištění vzduchu, úsporný režim a skvělý design, který je reprezentativní i během obchodních schůzek.

Při výběru odvlhčovače vzduchu si dávejte vždy pozor na využití přístroje. Jedině tak si vyberete přístroj, který vám bude dobře sloužit a splní přesně vaše potřeby.

zf

Nové